Blendery

Blender to niezbędne urządzenie, które umożliwia przygotowanie wielu dań i napojów. Uwielbiasz zupy krem lub domowe sosy? A może spodziewasz się dziecka i już niedługo staniesz przed wyjątkowym zadaniem gotowania zdrowych posiłków dla swojego malucha? Najlepsze blendery w najbardziej atrakcyjnych cenach znajdziesz na meru.pl. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które nie tylko spełnią Twoje praktyczne wymagania, ale również zachwycą bogatą kolorystyką i sprawią, że będą prawdziwą ozdobą Twojej kuchni!

Blender kielichowy

Interesuje Cię urządzenie z funkcją rozdrabniacza do przygotowania pysznego smoothie lub koktajlu? Blendery, które kupisz naprawdę tanio dostępne są na stronie meru.pl. Odwiedź sklep i wybierz produkt dla siebie! Zdecyduj czy wolisz blender osobisty, kielichowy czy szklany. A może potrzebujesz kilku produktów? Niezwykle atrakcyjne ceny pozwolą na zakup wielu urządzeń bez konieczności decydowania, który z nich jest Ci bardziej potrzebny!

Blendery do zadań specjalnych

Często podróżujesz, lubisz cieszyć się smakiem ulubionych koktajli owocowych lub mlecznych wszędzie, gdzie jesteś? Wybierz blender wyposażony w praktyczne kubki z ustnikami. Ulubiony napój zrób wcześniej i wygodnie przechowuj go w lodówce lub zabierz ze sobą na spacer, do biura lub na dłuższą podróż. Ciesz się domowym koktajlem wszędzie, gdzie masz na to ochotę!
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 36,12 zł
Cena 39,99 zł
Cena 45,00 zł
Cena 45,00 zł
Cena 45,00 zł
Cena 48,99 zł
Cena 59,00 zł
Cena 59,00 zł
Cena 60,00 zł
Cena 60,50 zł
Cena 62,60 zł
Cena 62,98 zł
Cena 69,00 zł
    1 2 3 4