Kombiwary

Kombiwary pozwalają na stworzenie zdrowych i smacznych dań. Innowacyjny system wykorzystania pary sprawia, że nie tylko nie dodajesz oleju do przyrządzenia ulubionych potraw, ale również wytapiasz tłuszcz znajdujący się np. w mięsie, ale zdecydowanie wygodniej. Korzystasz z patelni grillowej, która powoduje nieprzyjemny zapach w całym mieszkaniu? Najwyższy czas to zmienić z nowoczesnymi urządzeniami, jakimi są kombiwary. Wybierz w naszym sklepie ten, który najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowymi oraz smacznymi daniami codziennie!

Jeszcze więcej wygody

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na szybkie i zdrowe przygotowanie smacznego dania? Wybierz kombiwar wyposażony w dwa ruszty. Dzięki niemu możesz przygotować dwa dania jednocześnie, gdyż zapachy nie łączą się. Wykorzystaj górny ruszt dla przygotowania smacznych warzyw a w dolnym zrób mięso lub rybę. Potrzebujesz więcej miejsca na produkty? Skorzystaj z pierścienia zwiększającego pojemność misy, by stworzyć naprawdę duży obiad.

Nie tylko gotowanie

Wybierz kombiwar halogenowy, aby urządzenie mogło spełniać jeszcze więcej funkcji! Podsmażaj, opiekaj, grilluj, duś, gotuj, ogrzewaj i rozmrażaj przy użyciu tylko jednego urządzenia a wszystko to zdrowo i wygodnie. Dodatkowe akcesoria, jak ruszt, czy szczypce pozwolą w szybki sposób umieścić wszystkie produkty w naczyniu oraz wyjąć je, kiedy danie będzie już gotowe.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 154,88 zł