Młynki do kawy

Młynek do kawy to urządzenie, które kiedyś gościło w prawie każdym domu. Nawet jeżeli w mieszkaniu nie było miłośników samego napoju to urządzenie stawało się przydatne w innych sytuacjach. Elektryczne młynki do kawy używane były przez gospodynie do mielenia cukru na cukier puder – niektóre panie korzystają z tego rozwiązania do dnia dzisiejszego. Bez względu na to jak wykorzystasz swoje urządzenie możesz je nabyć na stronie meru.pl. Wystarczy, że wybierzesz młynek, który najbardziej odpowiada Ci wizualnie oraz jak wiele kawy chcesz mielić za każdym razem.

Elektryczny młynek do kawy i jego nowa odsłona

Elektryczne młynki do kawy dostępne są w szerokiej kolorystyce a nawet ich design wzbogacony jest nowoczesną fakturą. Możesz wybrać model, który będzie ozdobą Twojej kuchni a nie tylko praktycznym elementem jej wyposażenia. Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo wybierz młynek do kawy wyposażony w czujnik umożliwiający uruchomienia tylko przy założonej pokrywie.

Żarnowe młynki do kawy

Zastanawiasz się nad wyborem młynka elektrycznego lub żarnowego, ale nie wiesz czym one dokładnie się różnią? Te dwa urządzenia charakteryzuje odmienny sposób mielenia ziaren. W przypadku młynka żarnowego kawa jest kruszona, dzięki czemu zachowuje zdecydowanie więcej aromatu. W przypadku młynków elektrycznych ziarna są rozcinane przez ostrza. Technika ta powoduje wzrost temperatury a w konsekwencji następuje częściowa utrata zapachu jeszcze przed zaparzeniem kawy.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący