Odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacz bezprzewodowy może być stosowany nie tylko do dywanów. Na rynku dostępnych jest wiele produktów umożliwiających wymianę nakładek i wykorzystanie tego modelu również do prania tapicerek, mebli, a nawet fug. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na czas ładowania, który w przypadku niektórych produktów może wynieść jedynie 30 minut. Jeżeli jesteś właścicielem zwierzęcia, zwróć uwagę, czy wybrany odkurzacz bezprzewodowy wyposażony jest w praktyczne elektroszczotki służące do zbierania sierści i pyłu.

Odkurzacz ręczny

Odkurzacze ręczne to niewielkie urządzenia chętnie wybierane do domu. Sprawdzają się one nie tylko w sytuacji, kiedy coś wysypiemy, ale także przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. Nawet jeżeli mamy do wywiercenia tylko jeden otwór w ścianie, to i tak lepiej nie dokładać sobie pracy i od razu skorzystać z odkurzacza ręcznego, który na bieżąco zbierze cały pył.

Odkurzacz samochodowy

Odkurzacze samochodowe uwielbiane są oczywiście przez kierowców. Te lekkie i praktyczne urządzenia pozwalają w szybki sposób pozbyć się zabrudzeń. Najczęściej wybierane są one przez kierowców jeżdżących zawodowo, a także na prezent.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący