Opiekacze

Opiekacze to urządzenia, które w szybki sposób przygotują pyszne kanapki na ciepło. Nasz sklep oferuje szeroki wybór asortymentu, wśród którego każdy znajdzie coś dla siebie. Do okazjonalnego stosowania wybierz prosty opiekacz, w którym równocześnie przygotujesz dwie kanapki. Szukasz urządzenia, które nie tylko spełni swoją funkcję, ale i stanie się ozdobą Twojej kuchni? Sprawdź koniecznie naszą bogatą ofertę produktów i przekonaj się, jak opiekacze do kanapek mogą zmienić klasyczne śniadanie w niezwykłą przygodę!

Nie tylko do kanapek

Oferowane przez nas opiekacze doskonale sprawdzą się również do samego chleba. Jeżeli zależy Ci na oszczędności miejsca wybierz produkt, który będzie spełniał jednocześnie kilka funkcji. Uwielbiasz gofry i potrawy z grilla? Jeśli tak wybierz opiekacz, który zrobi je wszystkie. Wyposażony w dodatkowe nakładki do grillowania i robienia gofrów sprawi, że będziesz ciągle go używać. Od urządzenia oczekujesz jeszcze więcej? Wybierz produkt dzięki któremu będziesz jednocześnie grillować, robić kanapki na ciepło lub pyszne chrupiące kromki, a zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i stworzysz pyszne oraz zdrowe danie.

Pyszny sposób na niejadka

Zabawa w pyszne kanapki na ciepło to doskonały sposób na wszystkie niejadki. Twój maluch uwielbia gofry? Wybierz urządzenie, dzięki któremu przygotujesz mu ulubioną przekąskę. Wspólnie wybierzcie dodatki i ciesz się widokiem dziecka, które nie tylko je z apetytem, ale może nawet prosi o dokładkę!
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 38,99 zł
Cena 39,90 zł
Cena 40,00 zł
Cena 50,00 zł
Cena 62,89 zł
Cena 89,00 zł
Cena 89,00 zł
Cena 111,46 zł
Cena 119,00 zł
Cena 149,00 zł
Cena 155,00 zł
Cena 180,07 zł
Cena 183,46 zł