Sokowirówki i wyciskarki do soków

Na meru.pl znajdziesz szeroką ofertę produktów, dzięki którym picie domowych jednodniowych soków stanie się możliwe. Nie ma znaczenia, czy to sokowirówka, czy wyciskarka do soków. Używając każdego z tych urządzeń masz pewność, że sporządzony przez Ciebie napój jest wolny od konserwantów. Wystarczy, że raz spróbujesz smaku naprawdę świeżego soku, a już nie będziesz sięgać po te oferowane na sklepowych pólkach – różnicy po prostu nie da się ukryć.

Czemu świeże soki są takie zdrowe?

Czy wiesz, że jedząc surowe owoce Twój organizm przyswaja jedynie 25% jego wartości odżywczych i witamin? Zastanawiasz się jak zwiększyć tą ilość? Pijąc świeże soki z sokowirówki lub wyciskarki. Badania dowodzą, że owoce i warzywa spożywane w ten sposób pozwalają na przyswojenie prawie 80% wartości odżywczych i witamin, a przy tym są pyszne i nigdy się nie nudzą.

Eksperymentuj ze smakami

Korzystając z sokowirówki lub wyciskarki możesz w dowolny sposób modyfikować smaki. Podczas letnich upałów koniecznie spróbuj orzeźwiającego soku z arbuza z dodatkiem mięty i cytryny. W okresie zimowym doskonale smakują kompozycje z dodatkiem imbiru. A co powiesz na jabłko z jarmużem? Rośliny tej nie spożywamy na co dzień mimo, że ma bardzo dużo witamin. Dodaj kilka liści jarmużu do zdrowych i tanich jabłek i poznaj zupełnie nowy wymiar smaku. Nie zapomnij też o warzywach. Przygotuj sok pomidorowy w wersji pikantnej z papryczką chili lub łagodnej z bazylią.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący