Termos

Termosy to urządzenia proste w obsłudze i niezbędne dla każdego. Utrzymanie właściwej temperatury napoju pozwala na cieszenie się nim w każdych warunkach. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie ze sobą dosłownie wszędzie. Jeszcze nie tak dawno termosy turystyczne cieszyły się ogromną popularnością w szkołach i na uczelniach. Wybierz model odpowiedni dla siebie i ciesz się napojem, który na długo zachowa swoją właściwą temperaturę.

Termos konferencyjny

Termos konferencyjny w formie dzbankowej jest doskonałym wyborem, kiedy nie możesz na bieżąco przygotować ciepłego napoju, a chcesz go zapewnić w większej ilości. Wybierz wielkość dzbanka odpowiednią do ilości osób i zachwyć wszystkich niezwykłym smakiem gorącej kawy czy herbaty. Jeżeli organizujesz dłuższą konferencję zadbaj o posiłek i wybierz termos obiadowy. Produkt dedykowany do zachowania ciepłego jedzenia wyposażony jest w łyżkę, dzięki której możesz korzystać z niego nie tylko podczas szkolenia.

Elektryczny termos turystyczny

Elektryczny termos z podgrzewaniem sprawdzi się przede wszystkim w dużych firmach, kiedy ciepły posiłek zabierasz ze sobą z domu a kolejka do kuchenki mikrofalowej jest naprawdę długa. Podłącz urządzenie do prądu, poczekaj kilka minut i ciesz się smakiem ciepłego posiłku.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący