Farelki, termowentylatory

Farelki, termowentylatory

Bez względu na to, czy interesuje Cię farelka, grzejniki elektryczne czy konwektory to ich zadanie jest jedno – ogrzać wybrane pomieszczenie do pożądanej temperatury. Wszystkie te urządzenia wymagają podłączenia do energii elektrycznej. Przy maksymalnie cichej pracy zapewniają komfortowe osiągnięcie oczekiwanej temperatury w każdych warunkach.

Praca w pionie i poziomie

Oferowane przez nas produkty bez trudu znajdą swoje zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze. Bez trudu mogą pracować w pionie i poziomie. Klienci doceniają tego rodzaju produkty za pracę zawsze dostosowaną do temperatury panującej w pomieszczeniu.

Termowentylator i jego funkcje

Termowentylatory wyróżniają się licznymi praktycznymi funkcjami. Większość urządzeń ma możliwość pracy na dwóch poziomach mocy. Bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zapewnia wbudowany termostat, który pozwala na regulowanie ilości wytwarzanego ciepła. Niektóre urządzenia doskonale sprawdzają się również w gorące dni. Wystarczy uruchomić zimny nadmuch, aby obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniu.

Konwektor czy termowentylator

Czym różnią się konwektory od termowentylatorów. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z elektrycznym grzejnikiem wyposażonym w termostat. Termowentylatory są niewielkimi urządzeniami, które mimo niewielkich rozmiarów oraz atrakcyjniej cenie charakteryzują się dużą mocą grzewczą. Obydwa urządzenia świetnie sprawdzą się w przejściowym okresie grzewczym.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 28,14 zł
Cena 37,63 zł
Cena 40,25 zł
Cena 41,64 zł
Cena 42,29 zł
Cena 52,94 zł
Cena 70,69 zł
Cena 79,00 zł