Farelki, termowentylatory

Farelki, termowentylatory

Bez względu na to, czy interesuje Cię farelka, grzejniki elektryczne czy konwektory to ich zadanie jest jedno – ogrzać wybrane pomieszczenie do pożądanej temperatury. Wszystkie te urządzenia wymagają podłączenia do energii elektrycznej. Przy maksymalnie cichej pracy zapewniają komfortowe osiągnięcie oczekiwanej temperatury w każdych warunkach.

Praca w pionie i poziomie

Oferowane przez nas produkty bez trudu znajdą swoje zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze. Bez trudu mogą pracować w pionie i poziomie. Klienci doceniają tego rodzaju produkty za pracę zawsze dostosowaną do temperatury panującej w pomieszczeniu.

Termowentylator i jego funkcje

Termowentylatory wyróżniają się licznymi praktycznymi funkcjami. Większość urządzeń ma możliwość pracy na dwóch poziomach mocy. Bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zapewnia wbudowany termostat, który pozwala na regulowanie ilości wytwarzanego ciepła. Niektóre urządzenia doskonale sprawdzają się również w gorące dni. Wystarczy uruchomić zimny nadmuch, aby obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniu.

Konwektor czy termowentylator

Czym różnią się konwektory od termowentylatorów. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z elektrycznym grzejnikiem wyposażonym w termostat. Termowentylatory są niewielkimi urządzeniami, które mimo niewielkich rozmiarów oraz atrakcyjniej cenie charakteryzują się dużą mocą grzewczą. Obydwa urządzenia świetnie sprawdzą się w przejściowym okresie grzewczym.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 229,00 zł