Wentylatory

Można powiedzieć, że zapotrzebowanie na wentylator wzrasta wraz ze wzrostem temperatury. Im szybciej doświadczamy naprawdę ciepłych dni, tym prędzej decydujemy się na zakup urządzenia, które sprawi, iż w pomieszczeniu będzie zdecydowanie chłodniej. Wiele osób decyduje się wtedy na zakup wentylatora pokojowego lub stojącego, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Wentylator pokojowy

Większość wentylatorów ma podobną budowę i funkcję. Jedne można postawić na dowolnym blacie, a inne wyposażone są w wygodną nóżkę. Zasada działania w każdym przypadku jest taka sama. Stosuje się je w celu schłodzenia pomieszczenia, które zapewnia praca obrotowego śmigła. Najczęściej wybierane są modele chromowane, gdyż są bardzo uniwersalne i świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu bez względu na styl wyposażenia.

Wentylatory stojące

Wentylator stojący doceniany jest za wygodną nóżkę, dzięki której można ustawić go w dowolnym miejscu. Niektóre modele wyposażone są w dodatkową funkcję regulacji wysokości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również wentylatory stojące sterowane pilotem, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 47,89 zł
Cena 52,43 zł
Cena 59,63 zł
Cena 67,83 zł
Cena 189,00 zł
Cena 269,00 zł