Wentylatory

Można powiedzieć, że zapotrzebowanie na wentylator wzrasta wraz ze wzrostem temperatury. Im szybciej doświadczamy naprawdę ciepłych dni, tym prędzej decydujemy się na zakup urządzenia, które sprawi, iż w pomieszczeniu będzie zdecydowanie chłodniej. Wiele osób decyduje się wtedy na zakup wentylatora pokojowego lub stojącego, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Wentylator pokojowy

Większość wentylatorów ma podobną budowę i funkcję. Jedne można postawić na dowolnym blacie, a inne wyposażone są w wygodną nóżkę. Zasada działania w każdym przypadku jest taka sama. Stosuje się je w celu schłodzenia pomieszczenia, które zapewnia praca obrotowego śmigła. Najczęściej wybierane są modele chromowane, gdyż są bardzo uniwersalne i świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu bez względu na styl wyposażenia.

Wentylatory stojące

Wentylator stojący doceniany jest za wygodną nóżkę, dzięki której można ustawić go w dowolnym miejscu. Niektóre modele wyposażone są w dodatkową funkcję regulacji wysokości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również wentylatory stojące sterowane pilotem, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania.
Pokaż na stronę   Sortuj wg Ustaw kierunek malejący
Cena 29,99 zł
Cena 119,00 zł